Наталія Королевська: Через саботаж Кабміну мільйони жителів Донбасу страждають від проблем із водопостачанням

ОПЗЖ

Питання відновлення безперебійного водопостачання міст Донецької області - один із головних пріоритетів команди "Опозиційної платформи – За життя"

Питання відновлення безперебійного водопостачання міст Донецької області - один із головних пріоритетів команди "Опозиційної платформи – За життя". Про це сьогодні під час засідання Асоціації лідерів місцевого самоврядування Донеччини розповіла народний депутат Наталія Королевська.

"Питання якісного та стабільного питного водопостачання Донецької області - один із головних пріоритетів роботи "Опозиційної платформи – За життя". Наша команда ще у вересні 2020 року домоглася прийняття парламентом Постанови №3835, в якій викладено вимоги до Кабміну щодо виконання державної програми водозабезпечення жителів Донбасу. Але уряд саботує виконання цього рішення, через що жителі Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Лиману, Мірнограда, Бахмута, Маріуполя, Покровська, Святогорська і інших міст Донбасу продовжують страждати від перебоїв водопостачання, що особливо небезпечно з огляду на пандемію коронавірусу та аномальну спеку", - зазначила народний депутат.

Як підкреслила Наталія Королевська, команда "Опозиційної платформи – За життя" разом із лідерами місцевого самоврядування Донеччини продовжать домагатися від уряду покладених на них обов'язків щодо вирішення питання ремонтів водопроводу і забезпечення водою жителів Донецької області.

"На жаль, центральна влада проявляє сьогодні злочинну бездіяльність, не вирішуючи питання водопостачання населених пунктів Донеччини. Все йде до того, що питної води просто не буде ніде. Тому ми разом із лідерами місцевого самоврядування розробляємо перспективну схему водопостачання і передамо її уряду. Паралельно з цим ми продовжимо на рівні парламенту змушувати Кабінет міністрів вирішити це питання. Впевнена, що спільними зусиллями ми вирішимо питання питної води раз і назавжди", - резюмувала Наталія Королевська.