Нардеп від "Слуги народу" закликала "валити з цієї країни"

Відповідне повідомлення депутат написала під час доповіді головнокомандувача ЗСУ

Анна Колісник Фото з відкритих джерел

Народна депутатка від "Слуги народу" Анна Колісник під час засідання Верховної Ради в телефонній переписці написала, що "треба валити з цієї країни". Фото відповідного листування опублікувало видання "Букви".

Під час виступу головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака вчора, 30 березня, депутат написала абоненту на ім’я Стас: "Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни".

Переписка Анни Колісник Букви

Переписка Анни Колісник Букви

У своєму виступі в парламенті головнокомандувач ЗСУ заявив про те, що Росія стягує війська до кордону з Україною та до тимчасово окупованого Криму під виглядом підготовки до майбутніх військових навчань "Запад-2021". Також Хомчак доповів про обставини загибелі чотирьох українських військових унаслідок обстрілу на Донбасі.

Нагадаємо, нещодавно інший нардеп від "Слуги народу", Юрій Камельчук, в ефірі одного з телеканалів порадив виїжджати з країни тим, хто не вірять в неї. "Я пропоную всім, хто не вірить в Україну, виїжджати", - сказав тоді депутат.

Новини за темою: Нардеп від "Слуги народу" запропонував звільняти лікарів, які відмовилися від вакцинації Covishield

Раніше представник "Слуги народу" Давид Арахамія у фракційному чаті запропонував називати колег із інших політсил "проросійськими бл***ми". Тоді хтось написав ще один варіант: "проросійські представники найдавнішої професії".