"Найкращий спосіб - взяти нас у ЄС": Кулеба розповів, як залучити Україну до проблеми мігрантів

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Міністр відреагував на пропозицію розмістити біженців у нашій країні

Німецькі депутати мають зосередитися на членстві України в Європейському Союзі, що стане найкращим способом залучення нашої держави до вирішення проблеми мігрантів на кордоні Білорусі. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів.

Таким чином він прокоментував ідею депутата ФРН Нільса Шміда про залучення України до ситуації з біженцями. "Найкращий спосіб максимально залучити Україну до будь-чого - це взяти нас у ЄС. От коли ми будемо членами Європейського Союзу, тоді ми будемо стовідсотково координувати свої зусилля і спільно нести тягар будь-якої проблеми або радість будь-якого успіху з тією ж Німеччиною", - сказав Кулеба.

За словами дипломата, на офіційному рівні жодних пропозицій, подібних до озвученої німецьким депутатом, не лунало. Тому він закликає зосередитися на досягненні "цілком зрозумілої і простої мети" - членства України в ЄС.

"Тоді будемо обмінюватися думками. А поки що ніяких порад нам давати не треба", - висловився очільник МЗС.

Новини за темою: "Візьміть їх до себе додому": Данілов відповів німецьому депутату щодо розміщення біженців

Нагадаємо, нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмід запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.