"Найближчим часом": В ОП розповіли про підготовку саміту "нормандської четвірки"

Емманюель Макрон з Ангелою Меркель, Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним на "нормандському самміті" у Парижі 9 грудня, 2019

Фото з відкритих джерел

Остання зустріч відбулася 9 грудня 2019 року у Парижі

Саміт лідерів Нормандської четвірки може відбутись "найближчим часом". Про це повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак у Facebook.

За словами голови ОП, одним з механізмів для досягнення миру, має стати проект "Ключових кластерів з виконання Мінських домовленостей".

"Головним завданням для всіх нас залишається відновлення миру і сьогодні Берлін, Париж та Київ мають говорити єдиним голосом. Одним з механізмів для досягнення миру, має стати проект "Ключових кластерів з виконання Мінських домовленостей", підготовлений Німеччиною і Францією,  який Україна підтримала. Наступним кроком має стати саміт Н4, який відбудеться найближчим часом", - написав Єрмак.

До слова, у разі не проведення зустрічі до виборів у Німеччині, його доведеться відкласти на невизначений час й проводити вже за участі наступника Ангели Меркель. 

Остання зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії відбулася 9 грудня 2019 року у Парижі.

Новини за темою: ОБСЄ зафіксувала в ОРДЛО стягування важкої техніки

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що зустріч у нормандському форматі відтерміновується через Російську Федерацію. За словами президента, Україна, Німеччина та Франція розуміють, що цю зустріч потрібно провести.