Новини » Політика Читать эту новость на русском

На зміцнення обороноздатності держави: Кабмін надав прикордонникам 21 млн гривень

Фото з відкритих джерел

МВС повинно подати звіт про використання коштів до 25 грудня

Кабінет міністрів України виділив Міністерству внутрішніх справ 21 млн гривень для Державної прикордонної служби. Кошти надаються для здійснення заходів, пов’язаних зі зміцненням обороноздатності держави. Про це йдеться в розпорядженні від 15 листопада 2021 року № 1438-р, опублікованому на Урядовому порталі.

Розпорядженням доручається Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

При цьому Міністерству внутрішніх справ доручається затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних зі здійсненням заходів.

Крім того, МВС повинно подати до 25 грудня 2021 року Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Новини за темою: Держприкордонслужба: На межі України та Білорусі наразі немає груп мігрантів

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути зокрема й на українському рубежі.

Глава МВС України Денис Монастирський заявив, що Міністерство внутрішніх справ допускає можливість запровадження надзвичайного стану в прикордонних областях, зокрема у разі загострення ситуації на кордоні з Білоруссю.