На саміті Україна - ЄС підпишуть три угоди, - ЗМІ

Слово і Діло

Зокрема, йдеться щодо угоди про "відкрите небо"

На саміті Україна - ЄС, який відбудеться завтра, 12 жовтня, в Києві, будуть підписані три угоди. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на заяву одного з високих чиновників Євросоюзу.

Ідеться про такі угоди: спільний авіаційний простір між Україною та Євросоюзом, приєднання України до програми досліджень та інновацій Horizon Europe та програми "Креативна Європа".

"Це (підписання договору про "відкрите небо", - ред.) підвищить кількість мандрівників, дасть поштовх туристичній привабливості України", - висловився представник ЄС. Також він допустив, що в Україну зайдуть нові лоукост-перевізники.

При цьому на саміті планують обговорити спільну боротьбу з пандемією коронавірусу, ситуацію в Криму і на Донбасі, енергетичну безпеку України, перегляд Угоди про асоціацію та низку інших тем.

Новини за темою: Стало відомо, хто представлятиме Євросоюз на саміті Україна - ЄС

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що на саміті Україна - ЄС буде прийнято кілька конкретних рішень, які стосуватимуться практичної інтеграції України. За його словами, інтеграція принесе економічні вигоди для українського бізнесу і громадян.