На полтавський офіс "Опозиційної платформи - За життя" напали невідомі

"Опозиційна платформа - За життя"

Невідомі напали на офісну будівлю полтавського осередку партії "Опозиційна платформа - За життя". Про це повідомили його представники, розмістивши в мережі відеодокази. 

Вандали розмалювали фасад фарбою з балончика, залишивши образливі написи, а також розрізали банери, що висіли біля входу. Крім того, зловмисники зламали захисні ролети і розтрощили металопластикове вікно. Автор відео зняв також обстановку всередині самого офісу. 

На кадрах видно, що у приміщенні по підлозі розкидані друзки скла, а вікно пробите наскрізь. Ймовірно, вандали багаторазово били по ролетах і, зокрема, по склу, оскільки їм вдалося пробити наскрізь кілька його шарів. Представники офісу партії зазначили, що неодноразово зверталися до правоохоронних органів з проханнями притягнути зловмисників до відповідальності, однак належної реакції на такі дії не послідувало. 

Раніше, голова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" в місті Харкові Андрій Лесик заявив, що на офіс харківського осередку партії вчинили напад невідомі.