На період голосування на виборах 31 жовтня МВС створить резерви спецназу

Фото з відкритих джерел

Всього до забезпечення безпеки будуть залучено понад 8,5 тисячі співробітників силових структур

Під час голосування на позачергових виборах мера Харкова та довиборах до Верховної Ради на двох мажоритарних округах у Херсонській та Черкаській областях України МВС посилить заходи безпеки. Про це повідомляє департамент комунікації МВС України.

Заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич в ході брифінгу повідомив, що правоохоронці вже взяли під охорону окружні і територіальні виборчі комісії. За його словами, всього до забезпечення безпеки будуть залучено понад 8,5 тисячі співробітників силових структур. Серед них:

  • 5300 співробітників поліції;
  • 1000 військовослужбовців Національної гвардії України;
  • 1500 працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Новини за темою: Вибори мера Харкова: Ще один кандидат відмовився від участі

Крім того, до забезпечення заходів безпеки під час голосування залучать курсантів ВНЗ МВС. Крім цього, будуть створені додаткові резерви спецназівців. Також у кожному виборчому окрузі посилять слідчо-оперативні групи та вибухотехнічні служби з кінологами.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Постанову Про проведення позачергових виборів Харківського міського голови. Вибори проведуть 31 жовтня 2021 року. Харківська міська територіальна виборча комісія зареєструвала 13 кандидатів на посаду очільника міста