Новини » Політика Читать эту новость на русском

На кордоні України можливий схожий сценарій з нелегальними мігрантами, як у Польщі, - Столтенберг

Генсек НАТО Єнс Столтенберг Фото з відкритих джерел

Також генсек Альянсу наголосив на необхідності пильно стежити за діями РФ

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути, зокрема й на українському рубежі. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Також генсек Альянсу наголосив на необхідності пильно стежити за діями РФ, яка збільшує свою присутність збільшує зі сторони Балканів.

"Ми бачимо, що відбувається на кордоні з Польщею. Також проблеми можуть бути у Литві, Латвії та й Україні. Ми розуміємо, що режим Лукашенко використовує ситуацію з мігрантами, ми дуже занепокоєні такою ситуацією", - сказав Столтенберг.

Він зазначив, що НАТО слідкує за тим, що відбувається довкола України.

"Це заходи які відбуваються одночасно. Ми бачимо також, що Росія свою присутність збільшує зі сторони балканів. Ми повинні бути пильними, готовими, повинні робити все, щоб Росія знизила ескалацію", - зазначив Столтенберг.

Новини за темою: НАТО стежить за ситуацією на російсько-українському кордоні, - Столтенберг

Нещодавно глава МВС України Денис Монастирський заявив, що Міністерство внутрішніх справ допускає можливість запровадження надзвичайного стану в прикордонних областях, зокрема, у разі загострення ситуації на кордоні з Білоруссю.

У свою чергу міністр оборони Олексій Резніков попередив громадян про кримінальну відповідальність за допомогу нелегальним мігрантам у перетині кордону з Україною для подальшого транзиту до країн ЄС.