На довиборах до Ради на Черкащині зареєстрували кандидата-двійника

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці проводять розслідування

У Черкаській області на окрузі №197 зареєстрували кандидата-двійника на проміжних виборах до Верховної Ради. Про це повідомили прес-служби Нацполіції Черкащини та ЦВК.

Відомо, що ЦВК зареєструвала на вибори до парламенту міського голову Золотоноші Віталія Войцехівського 1967 року народження. Проте 24 вересня відбулася реєстрація самовисуванця Віталія Войцехівського 1974 року народження.

Тоді очільник Золотоноші звернувся до правоохоронців із заявою про те, що ЦВК зареєструвала кандидатом чоловіка, який є його повним тезкою. За його словами, "двійник" змінив свої анкетні дані за тиждень до подачі документів. Кандидат вважає, що це перешкоджає йому балотуватися на рівних засадах, адже таким чином виборців вводять в оману.

У результаті правоохоронці відкрили провадження за статтею про перешкоджання здійсненню виборчого права й встановлюють обставини події.

Новини за темою: Довибори в Раду: Суд визнав перемогу Вірастюка на 87-му окрузі законною

Нагадаємо, 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях розпочався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної Ради у зв'язку з припиненням повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка.