Новини » Політика Читать эту новость на русском

На Донбасі НЗФ почали масштабні військові навчання, - розвідка

Бойовики ОРДЛО

За даними ГУР, контроль проведення навчань здійснюється комплексною комісією 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ

На тимчасово непідконтрольній території в Донецькій та Луганській областях незаконні збройні формування почали масштабні навчання із залученням резервістів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"22 листопада у з’єднаннях і частинах 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів розпочалось масштабне командно-штабне навчання із залученням мобілізаційного резерву, підрозділів "силових структур" і окупаційних адміністрацій", - ідеться в повідомлені.

За даними розвідки, контроль проведення навчань здійснюється комплексною комісією 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.

"Проведення навчань супроводжується активізацією діяльності російських пропагандистських ЗМІ для підготовки чергових фейкових матеріалів з дискредитації підрозділів Об’єднаних сил", - додають у повідомленні.

Новини за темою: Атака можлива з окупованого Криму та через Білорусь: Розвідка США щодо вторгнення РФ в Україну

Нагадаємо, очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що Росія зосередила понад 92 тисячі військових біля кордонів України та готується до нападу наприкінці січня - на початку лютого. Також він розповів, що атаці РФ передують серії психологічних операцій.