МЗС Куби відзначило привітання Медведчука до 95-річчя Фіделя Кастро

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук з відкритих джерел

Сайт посольства Куби за кордоном з порталу МЗС Куби 13 серпня помістив матеріал про привітання Медведчука до 95-річчя Фіделя Кастро. 

"Українська політична партія згадує Фіделя в 95-річчя з дня його народження. Київ, 16 серпня 2021 р. - українська політична партія "Опозиційна платформа - За життя" вшанувала пам'ять головнокомандувача Кубинської революції Фіделя Кастро у зв'язку з 95-річчям від дня його народження.

Віктор Медведчук, голова політради партії, направив вітального листа першому секретарю ЦК Комуністичної партії Куби, президенту Республіки Куба Мігелю Діас-Канелю. Лист було доставлено в будівлю посольства Куби в Києві послу Куби Наташі Діас Агілера депутатом Верховної Ради України Олегом Волошиним.

У листі лідер української опозиційної політичної партії підкреслив роль Фіделя Кастро у світовій історії. Як підкреслюється в посланні, сьогодні світ визнає його однією з найбільш знакових фігур 20 століття! "Це був приклад того, як справжні патріоти здійснюють глибокі соціальні перетворення в ім'я справедливості та інтересів своїх співгромадян, а не заради особистої вигоди або з волі зовнішніх ляльководів. Тільки ці перетворення перед обличчям історії мають значення, право називатися революцією", - підкреслив Віктор Медведчук.

У листі також була висловлена вічна подяка українського народу Кубі і Фіделю Кастро за тисячі дітей, які отримали безкоштовну медичну допомогу на острові після аварії на Чорнобильській АЕС.

На завершення послання голова Політичної ради партії "Опозиційна платформа - За життя" рішуче засудив від імені партії економічну блокаду, накладену понад 60 років тому урядом Сполучених Штатів щодо Куби.

"Шість десятиліть у Вашингтоні не можуть змиритися з непокірністю Острова Свободи, вводячи все нові санкції і використовуючи інші методи тиску. Але вони не змогли зламати Фіделя. Впевнені, не зламають і тих, хто прийняв від нього естафету захисту суверенітету і незалежності Куби", - підкреслив політик. "Для мільйонів українців ім'я Фіделя і сьогодні залишається овіяним легендами символом боротьби за справедливість і людську гідність", - завершив послання Віктор Медведчук".