Микола Скорик: Рішення суду щодо Віктора Медведчука прямо свідчить про політичний тиск з боку влади

112ua.tv

Весь сценарій 13-годинного суду над головою Політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктором Медведчуком свідчить про виключно політичний характер цього процесу. Про це 9 липня заявив народний депутат від ОПЗЖ Микола Скорик.

"Як очевидець процесу можу сказати, що адвокати надали дуже багато аргументованих доводів по суті кожного з клопотань, але їх просто відмітали. Прокуратура виступала лише кілька хвилин, і весь виступ зводився до того, що Віктору Медведчуку потрібно залишити той же запобіжний захід і більше це не обговорювати", - заявив політик.

Опозиціонер підкреслив відсутність обґрунтованої аргументації з боку звинувачення. На його думку, вся процедура суду дає додаткові аргументи Віктору Медведчуку та його юридичній команді звернутися до європейських судів щодо виключно політичного характеру цього процесу.

"Всім було очевидно, що це політичний тиск безпосередньо президента та його команди. Якби суддя залишив хоча б нічний домашній арешт, надавши Вікторові Медведчуку можливість відвідувати Верховну Раду, це було б логічно і це стало б тим компромісним рішенням, при якому суддя не потрапив би під каток Офісу президента, з одного боку, а з іншого боку - це рішення було б більше схоже на правосудне", - підкреслив Микола Скорик.