"Ми живемо все гірше і гірше": Що думають українці про закінчення "епохи бідності" і цькування Медведчука

Держстат склав портрет середньостатистичного українця Фото з відкритих джерел

Спочатку мірялися машинами, а потім - підписниками в соціальних мережах, а скоро маркером достатку буде відсутність заборгованості за комуналку. І це було б смішно, якби не так сумно, оскільки сьогодні українці не можуть впливати не тільки на якість наданих послуг, а й на їхню вартість. Чи розраховували громадяни, що після обіцянок знизити тарифи вдвічі і знищити епоху бідності вони будуть переживати найгірші часи? Про це українці розповіли в ефірі програми "Чуємо кожного".

"Коли вибирали Зеленського, надія була, що десь буде щось краще, але тут хочеться згадати прислів'я, що кожна наступна дружина гірша за попередню. Ось так і у нас", - вважає мешканка Херсона.

"Я цій брехні не вірю, це все казки для маленьких дітей", - упевнений киянин.

"Він (Зеленський, - ред.) багато говорив, але нічого не зробив. Просто балаболка, народ такий його вибрав", - зазначає уродженець Маріуполя.

"Соромно за президента, але я за нього не голосувала", - зізнається пенсіонерка з Херсона.

"Мені соромно за чинну владу вже давно", - додала мешканка Краматорська.

Презумпція невинуватості - ні, не чули. Влада не зупиняється ні перед чим. Тепер цькування опозиції намагаються вивести на міжнародний рівень і оголосити в розшук народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака. Рушійних силових відомств і суддів всередині країни, очевидно, занадто мало. У Зеленського чомусь думають, що щось подібне можуть учудити і за кордоном. Про імідж країни в світі ніхто не думає, як і про те, що оголошення в розшук людини без будь-яких доказів його провини - потужний ляпас по міжнародній репутації країни. Ще один ляпас прилетить після рішення ЄСПЛ, яке очікують найближчим часом. Чи не соромно українцям за таку владу?

"Це беззаконня - переслідувати людину без доказів", - думає уродженка Краматорська.

"Краще б їм свою енергію направити в потрібне русло, а не займатися дурницями. Не треба нікого розшукувати", - зазначає мешканка Маріуполя.

"Що значить переслідують? Якщо є щось, то потрібно затримувати, допитувати, виносити вирок, і нехай сидить. А якщо це просто заради "бла-бла-бла", то навіщо? Є ж Конституція, кримінальне право", - обурений українець з Маріуполя.

"Висловлювати вільно свою думку і тільки за це закривати телеканали: я категорично проти", - підкреслив житель Краматорська.

"У Зеленського манія величі. Він уявив себе царем або Наполеоном, щось в цьому дусі. І не скажи проти нього нічого, а як тут не говорити, коли при його владі ми живемо все гірше і гірше", - зазначає одеситка. 

"Такі дії влади я не схвалюю", - висловився киянин.