Ми спостерігаємо виставу - експерт про справу Медведчука

Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Василь Вовк висловився про хід слідства у справі голови політради ОПЗЖ

Справа проти голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука - це просто вистава, заявив у програмі "Сьогодні ввечері" на телеканалі "Україна 24" експерт з питань безпеки, генерал-майор СБУ Василь Вовк.

"Ми спостерігаємо виставу. Згодом з Медведчука знімуть браслет, потім цілодобовий арешт змінять на нічний, потім запобіжний захід зійде нанівець. Медведчук почне набирати бали, він і зараз піднявся у рейтингу "майбутніх президентів". Тому для влади це вистава: Медведчук під слідством, що вам ще треба? Але за тими підозрами і звинуваченнями, які зараз є, жоден юрист не скаже, що бачить перспективу вироку суду", — сказав він.

Експерт вважає, що справу просто закриють.

"Чому йому такі злочини інкримінують? Щоб рік розслідувати справу, 11 травня наступного року закінчиться термін слідства - і або обвинувальний акт до суду, або справу закриють. На півроку продовжили, а півроку вже "з'їли", — сказав він.

Нагадаємо, 13 травня Печерський районний суд Києва відправив народного депутата України від ОПЗЖ Віктора Медведчука, якого підозрюють у державній зраді, під цілодобовий домашній арешт.