Музика: Рейтинг ОПЗЖ виявився незаперечним, тому влада нацьковує радикалів на офіси партії

Фото з відкритих джерел

Здійснюючи напади на представництва опозиції в Полтаві та Харкові, влада прагне боротися з тими, хто ще говорить правду в Україні, та відвернути увагу від провальних реформ – про це заявив керівник Дніпропетровської організації молодіжного крила ОПЗЖ Дмитро Музика в ефірі телеканалу "Стоп Цензура".

"Ми відчували та продовжуємо відчувати сильний тиск. На виборах нам різали і заливали фарбою агітаційні намети. Це не діяло через те, що люди нас активно підтримують, і тоді переходили до більш серйозних методів впливу – мінували штаб, проводили обшуки вночі тощо. Сьогодні Полтава перебуває під посиленим тиском через те, що зараз під таким тиском з боку влади – Ілля Кива.
По суті, "вина" опозиції полягає лише в тому, що ми пропонуємо дієві методи з усіх ключових проблемних питань України – це і вакцинація, і тарифи, і зовнішньоекономічні питання. Влада дбає тільки про свій рейтинг і відмовляється від будь-яких пропозицій опозиції, які могли б реально поліпшити життя народу України", - заявив Музика.