Міжнародні експерти вбачають ознаки консолідації влади в Україні через історію з Разумковим

У Європарламенті уважно стежать за питанням Разумкова, оскільки можуть бути порушення у процесі

УНІАН

Міжнародні політики та експерти висловлюють стурбованість щодо ініціативи "слуг народу" відсторонити спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Про це повідомила заступник директора Євразійського центру Атлантичної ради США Мелінда Харінг у Twitter.

"Звільнення спікера парламенту України є значним, оскільки воно наполягає на тому, щоб парламент дотримувався процедурних правил і не міг би відмовити Зеленському. Якщо вони можуть це зробити, це ще один ознака консолідації влади Зе", - написала Харинг.

Також стурбованість щодо ситуації з Разумковим висловила депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель. 

"Сьогоднішньою ініціативою, очолюваною "Слугою народу", тимчасово відсторонений від посади спікер Ради України Дмитро Разумков. Готується повна його заміна. Це дуже турбує, особливо з огляду на можливі порушення процедури у процесі. Ми в Європарламенті уважно стежимо за питанням Разумкова", - написала вона.

Нагадаємо, народні депутати відсторонили голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова від ведення двох пленарних днів ВР. За відсторонення Разумкова проголосували 240 народних депутатів.  

Раніше Дмитро Разумков розповів, що робитиме після відсторонення. Він планує багато працювати і створити власну велику команду.