Мінські переговори - це "мертва історія", - Резніков

Олексій Резніков Facebook/Олексій Резніков

Міністр зауважив, що цей канал комунікації все одно потрібно зберегти

Мінські переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі перетворились на "мертву історію". Про це заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков в інтерв'ю для "Ліга.net".

"Абсолютно. Нульовий (трек мінських переговорів, - ред.). Чотири-п'ять годин ні про що. У моєму кабінеті відбуваються ці онлайн-переговори. Це мертва історія", - сказав Резніков.

Міністр зауважив, що цей канал комунікації все одно потрібно зберегти, оскільки настане потрібний момент, коли українці зможуть ним скористатися.

"Щоб, коли настане потрібний момент, ми могли ним скористатися. І звичайно - заради людей, які знаходяться в тюрмах, серед іншого - в "Ізоляції". Понад 200 наших людей ми намагаємося забрати звідти", - додав Резніков.

Новини за темою: У ТКГ розповіли, коли розглянуть перенесення засідань з Мінська

Нагадаємо, раніше спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що українська делегація не братиме участі у засіданнях ТКГ у Мінську. При цьому він визнав, що вибір іншого місця переговорів замість Білорусі зараз перебуває в теоретичній площині.