Міністри оборони країн НАТО обговорять відповідь на збільшення ядерного потенціалу РФ, - Столтенберг

Генсек НАТО Єнс Столтенберг Фото з відкритих джерел

За його словами, з 2018 року Росія збільшила ракетний потенціал і розробляє гіперзвукові системи

Міністри оборони країн-союзників з НАТО на майбутній зустрічі обговорять прогрес у реагуванні на збільшення кількості російських ракетних систем-носіїв ядерної зброї. Про це на прес-конференції заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Ми оцінюємо прогрес у реагуванні на виклик з боку російських ракетних систем з ядерним зарядом", - сказав Столтенберг на прес-конференції в середу.

За його словами, з 2018 року Росія збільшила ракетний потенціал і розробляє гіперзвукові системи. Генсек зазначив, що такі ракети "становлять реальну загрозу безпеці в євроатлантичному просторі".

"Ми не відповідатимемо на російські дії тим самим, але зберігатимемо стримування і підтримуватимемо оборону на високому рівні", - заявив генсек НАТО.

Новини за темою: У Литві почалися міжнародні військові навчання з країнами НАТО "Залізний вовк"

Раніше міністр оборони США Ллойд Остін, коментуючи реакцію РФ на можливість вступу України до НАТО, заявив, що жодні треті країни не мають права впливати на визначення Україною своєї майбутньої зовнішньої політики. Він також зазначив, що підтримка українського суверенітету з боку США є непохитною.