Міністр юстиції Грузії спростував заяву лікаря про можливу госпіталізацію Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі

REUTERS

За його словами, особистий лікар Саакашвілі поширив інформацію, що не відповідає дійсності

Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе спростував заяву особистого лікаря колишнього президента Міхеіла Саакашвілі Ніколоза Кіпшидзе про те, що всі члени консиліуму лікарів нібито згодні, що в разі необхідності потрібно перевезти на госпіталізацію Саакашвілі з Руставської в'язниці до багатопрофільної лікарні високого класу. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На зустрічі з групою лікарів ми поговорили про багатьох питаннях, але жодного слова не було сказано про цивільну клініку", - заявив Брегадзе.

За його словами, особистий лікар Саакашвілі поширив інформацію, що не відповідає дійсності.

"У брехні короткі ноги. Про решту поговоримо пізніше", - зазначив Брегадзе.

До того Кіпшидзе заявляв журналістам, що всі члени консиліуму лікарів згодні, що в разі необхідності треба перевезти на госпіталізацію колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі з Руставської в'язниці до багатопрофільної лікарні високого класу.

"Проблем поки у Саакашвілі немає, але стан його здоров'я може погіршитися в будь-яку хвилину. Його обов'язково треба перевезти в багатопрофільну лікарню високого класу, і з цим згодні всі члени консиліуму лікарів, що відбувся в суботу", - сказав він.

Висловлюючи свою власну думку, особистий лікар зазначив, що "переведення Саакашвілі до тюремної лікарні рівносильно його вбивству".

Новини за темою: Саакашвілі зробили переливання крові, його стан стабілізувався, - лікар

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, голови виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом Міхеіл Саакашвілі оголосив голодування і назвав себе політв'язнем.