Міністр юстиції Грузії спростовує інформацію про погіршення стану здоров'я Саакашвілі

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі Reuters

За його словами, в разі виникнення необхідності, екс-президенту буде надано необхідну медичну допомогу

Глава Міністерства юстиції Грузії Раті Брегадзе заявляє, що колишньому президенту Міхеілу Саакашвілі, який перебуває у в'язниці, в разі виникнення необхідності, буде надано необхідну медичну допомогу, але наразі такої необхідності немає. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Якщо виникне така необхідність, звісно, наш дуже кваліфікований медичний персонал ухвалить рішення і будуть проведені абсолютно всі заходи, які необхідні для поліпшення стану здоров'я ув'язненого", - сказав міністр.

Новини за темою: У Грузії протест прихильників Саакашвілі переріс у сутички, є затримані

Раті Брегадзе назвав неправдивою інформацію, що стан здоров'я Саакашвілі сильно погіршився.

"Ми і вчора бачили, що було поширення неправдивої інформації, що нібито стан його здоров'я дуже важкий, що нібито хтось зацікавлений у його смерті і що якщо так триватиме, зовсім скоро його не буде в живих. Це все чергова брехня, і вчора у відповідь на це пенітенціарна служба поширила заяву, де зазначено, що всі життєві параметри (Саакашвілі) в нормі", - запевнив глава мін'юсту Грузії.

За його словами, всі заяви про те, що стан Саакашвілі вкрай важкий, що на нього не звертають увагу тюремні медики, - це спроби ввести громадськість в оману.

"Він (Саакашвілі) як ув'язнений, який оголосив голодування, перебуває в процесі постійного медичного спостереження", - наголосив Раті Брегадзе.

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення.

Згодом Міхеіл Саакашвілі оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Затриманий також вимагав зустрічі з українським консулом. Адвокат Саакашвілі заявляв, що екс-президент п'є воду з медом.