Міністерство оборони розраховує на допомогу Естонії в розблокуванні комісії Україна - НАТО й отриманні ПДЧ

Міністерство оборони України

У відомстві також відзначили підтримку Естонії суверенітету і територіальної цілісності України

Міністр оборони України Андрій Таран на зустрічі з канцлером Міноборони Естонії Кусті Салмі заявив, що Міноборони розраховує на підтримку Талліну в розблокуванні роботи комісії Україна-НАТО і отриманні Плану дій щодо членства в Альянсі. У відомстві також відзначили підтримку Естонії суверенітету і територіальної цілісності України. Про це повідомляє "РБК-Україна".

"Розраховуємо на продовження послідовної позиції наших друзів у розблокуванні засідань комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони та отриманні Плану дій щодо членства в Альянсі", - сказав Таран.

Він також наголосив на важливості політичної та дипломатичної підтримки України Естонією у питанні вступу до НАТО.

Новини за темою: Не відповідає стандартам. Чому Угорщина блокує вступ України до НАТО і як на це реагують в Альянсі

Під час зустрічі було приділено увагу двосторонньому співробітництву у сфері військової освіти, підготовки та з питань кібербезпеки. Таран подякував своєму естонському колезі за допомогу в лікуванні поранених українських військових та їх реабілітації, а також за рішення разом з Німеччиною передати Україні польовий госпіталь.

Міністр оборони України також подякував канцлеру Міноборони Естонії за непохитну політичну підтримку Таллінном зусиль України щодо захисту суверенітету і відновлення територіальної цілісності країни і надану практичну допомогу.

Раніше Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Україна та Грузія стануть членами Північноатлантичного альянсу. Однак, за його словами, це відбудеться не найближчим часом.