Міненерго звільнило директора ДП "Оператор ринку" Сутченка, - джерело

ZN

Також очікується рішення Кабінету Міністрів про скасування розпорядження щодо призначення Сутченка рік тому

Виконуючого обов'язки директора ДП "Оператор ринку" Романа Сутченка звільнено з посади. Про це, посилаючись на джерело в Міністерстві енергетики, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Так, наказ міністерства про звільнення є", - сказав співрозмовник "Енергореформи", додавши, що після отримання прав на управління майновим комплексом ДП і зміни статуту міністерство отримало право вирішувати питання із призначенням його керівництва.

Також очікується рішення Кабінету Міністрів про скасування розпорядження щодо призначення Сутченка рік тому.

Новини за темою: Міненерго: Україну включать у процес сертифікації "Північного потоку - 2"

За інформацією на "Урядовому порталі", поки що такого розпорядження не оприлюднено. Водночас, як випливає з практики, Міненерго здебільшого не оприлюднює кадрових наказів на своєму сайті.

Як повідомлялося, Сутченка було призначено в. о. директора ДП розпорядженням уряду від 21 жовтня 2020 року, того самого дня було звільнено з посади директора ДП Володимира Євдокімова.

До того як очолити "Оператора ринку", Сутченко був першим заступником генерального директора ВП "Енергоатом-Трейдинг", а також працював начальником відділу фінансово-економічного та нормативного супроводу "Енергоатома".

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що в Україні не буде віялових відключень електроенергії цього опалювального сезону.