Меркель дуже добре знає про нездатність Зеленського домовлятися, йому не можна вірити, - Погребинський

Михайло Погребинський

ZIK.UA

Бо президент обіцяє, але не виконує, каже політолог

Канцлер Німеччини Ангела Меркель дуже добре знає про нездатність домовлятися президента України Володимира Зеленського і про те, що він у змозі тільки просити грошей та нарікати, що мало дають.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення заявив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології, політолог Михайло Погребинський.

Експерт, коментуючи зустріч канцлера Німеччини і українського президента і заяви Ангели Меркель про необхідність імплементації "формули Штайнмаєра" в українське законодавство, зауважив, що Володимир Зеленський її почув і погодився.

"Але нашому президенту не можна вірити - це ж зрозуміло. Він дає обіцянки, а потім їх не виконує. Він абсолютно нездатний домовлятися, тому всі ці коментарі - я бачив багато коментарів про те, що, ну, ось, тут, у Києві, говорили Зеленський та його команда, що у нинішньому вигляді Мінські угоди виконати не можна і, відповідно, "формулу Штайнмаєра" теж не можна, а ось приїхав до Берліна - і він з усім погодився. Та він погоджується з усім, що завгодно, а потім не виконуватиме - це ж зрозуміло. Йому вірити абсолютно не можна", - сказав Михайло Погребинський.

Новини за темою: "Нормандський формат" може стати майданчиком для обговорення "Північного потоку - 2", - Зеленський

Експерт каже, що і німецькому канцлеру про це відомо.

"Меркель давно склала уявлення про те, з ким вона має справу в Україні. Вона дуже добре знає про нездатність Зеленського домовлятися, про те, що він у змозі тільки просити грошей та нарікати, що мало допомагають. У той час як відповідальність, яка лежить на президенті та його команді, за погіршення становища мільйонів українських громадян - це його мало цікавить", - сказав політолог.

Нагадаємо, 11 липня президент України Володимир Зеленський прибув із дводенним робочим візитом до Німеччини.

Також повідомляли, що президент України Володимир Зеленський заявив, що зустріч у "нормандському форматі" відтерміновується через Російську Федерацію. За словами президента, Україна, Німеччина та Франція розуміють, що цю зустріч потрібно провести. Водночас український лідер наголосив, що під час зустрічі з Меркель переконав її у тому, що виконує все для того, щоб ця зустріч відбулася.