Медведчук: Звинувачення у державній зраді - це інструмент влади у боротьбі з опозицією

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Звинувачення у державній зраді - це інструмент влади у боротьбі з опозицією. Про це під час судового засідання заявив народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук. Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

"На жаль, вже стало характерним, що засвідчують і саме життя, і ЗМІ, коли такі тяжкі, особливо тяжкі злочини, як державна зрада, використовують як інструмент, елементарний інструмент і ресурс влади у боротьбі з тими, хто думає інакше, хто сповідує іншу ідеологію, хто має свій погляд на розвиток подій в країні, на розвиток країни, на її реформи, на її політичну систему, на боротьбу в тих сферах, де влада абсолютно нічого не робить – це сфери, пов’язані із мирним врегулюванням на Донбасі, це питання розпродажу, розкрадання землі, а з 1 липня набрав чинності закон, який влада зуміла протягнути через парламент, це питання, пов’язані з боротьбою з коронавірусом, це питання в економічній та соціальній сфері. "Опозиційна платформа – За життя" є опозиційною силою - такою вона була на виборах, з відповідною програмою вона йшла на вибори і отримала підтримку мільйонів громадян нашої держави", - сказав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, 21 травня Київський апеляційний суд залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом до 9 липня.

Раніше адвокати Віктора Медведчука Кирпичов К. Х. і Чередниченко Л. В. заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови Ірини Венедіктової щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука - незаконні. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається, - політична розправа за його принципову позицію.