Медведчук: Замість встановлення миру на Донбасі у нас триває насильницька українізація

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Проблема номер один - це встановлення миру Донбасі, замість якого у нас триває насильницька українізація. Таку думку висловив народний депутат, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук після засідання Київського апеляційного суду, який повинен був сьогодні розглянути апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про продовження запобіжного заходу нардепу до 7 вересня. Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

"І проблема номер один - це встановлення миру. Замість встановлення миру у нас триває насильницька українізація. Конституційний суд підтвердив дію закону про статус української мови, який по-іншому і реально можна назвати як закон, спрямований проти російської мови, на дискримінацію російської мови. Це все робить влада, не розуміючи те, що її чекає і які будуть наслідки", - заявив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, у своїй статті "Про майбутнє українського та російського народів" народний депутат, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук висловив думку, що Україні необхідно створювати сучасну правову мультикультурну державу, а не намагатися колонізувати свої ж території. 

Він також вважає, що сучасна політична ситуація в Україні ставить перед мільйонами російськомовного населення непросту дилему: або зберегти свою мову і культуру, але зрадити українську державу, або, якщо вони не хочуть зраджувати Україну, то повинні забути свою мову, свою історію, свою культуру і бути до кінця покірними українській владі.