Медведчук: Я готовий до утримання під вартою, але вважаю, що це буде грубим порушенням Конституції

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук готовий до утримання під вартою, якщо влада зважиться на такий відверто незаконний крок. Про це він заявив журналістам, трасляцію вів "Перший Незалежний".

"Звичайно, я готовий. Звичайно, я, знаючи сьогодні характер влади, зловживання влади, готовий до будь-якого результату. Але я вважаю, що це незаконно, і вважаю, що це буде грубим порушенням і норм Конституції, і чинного, зокрема кримінально-процесуального законодавства, тому що для цього немає жодних підстав. Я це стверджую і буду це доводити", - підкреслив опозиційний політик.

Нагадаємо, раніше адвокати Віктора Медведчука Кирпичов К. Х. і Чередниченко Л. В. заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови - Ірини Венедіктової щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука є незаконними. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається, - політична розправа за його принципову політичну позицію.

"Заявляю, що я перебуваю в Україні та не збираюся ховатися від правосуддя. Я і далі братиму участь у законних слідчих діях і домагатимусь справедливості як для себе, так і для всіх українських виборців, які довірили мені високе звання народного депутата України", - підкреслив опозиційний політик.

Нагадаємо, 20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб - серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik.

За останні 2 місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 16 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.