Медведчук: Викладені та інкриміновані мені звинувачення є необґрунтованими та бездоказовими

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Викладені та інкриміновані звинувачення за низкою статей, у тому числі тяжкими, Кримінального кодексу України є необґрунтованими та бездоказовими. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Адвокати зараз прокоментують, я коментую як людина, яка, природно, має юридичну освіту. Можу сказати, що звинувачення, викладені та інкриміновані, за низкою статей, в тому числі тяжкими, Кримінального кодексу України, є необґрунтованими та бездоказовими", - заявив Віктор Медведчук.

Він зазначив, що дії прокуратури відносно нього є політичними.

"Це кримінальне переслідування, яке є незаконним, кримінальне переслідування, яке зумовлене політичними мотивами, мотивами моєї діяльності як політика-опозиціонера, як одного з лідерів "Опозиційної платформи - За життя". Нагадую, другої партії в країні та другої партії в парламенті. Боротьба влади з нашою партією якраз і зумовила такий витвір, який я щойно прочитав", - підсумував він.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук прибув до Офісу генерального прокурора, щоб отримати підозру, проте потрапити до очільниці ОГП Ірини Венедіктової не зміг.

Раніше голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що все, що сьогодні відбувається з ним, - це політична розправа за принципову позицію. При цьому він зазначив, що знаходиться в Україні та не збирається ховатися від правосуддя. Однак, на його думку, справжньою метою проведення у нього протизаконних обшуків - з порушенням встановленої процедури вручити йому сфабриковану за наказом влади підозру в державній зраді.