Медведчук: Ціна газу для населення за два роки зросла на 70%

112ua.tv

За останні два роки ціна на газ для населення зросла на 70%. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук. 

За його словами, падіння ВВП триває вже другий рік.

"І якщо порівнювати - я наведу такі цифри - якщо порівнювати два роки правління нової влади під керівництвом Зеленського, то тільки один показник я наведу, я їх можу привести дуже багато: ціни на газ для населення збільшилися з травня-19 по червень-21 на 70%. Вдумайтеся. Ви пам'ятаєте, що ми говорили і що ви писали з приводу тарифної політики пана Порошенка? Так, ми всі були обурені, і справедливо, тому що ціни на газ не повинні були бути тими, які були. Сьогодні ці ціни зросли вже на 70%. Так, сьогодні літо, зараз літо, але прийде осінь і необхідно буде більш інтенсивно користуватися такими послугами, тарифами, як газ, гаряче водопостачання, тепло і багато іншого, і ми знову зіткнемося, але вже більш жахливими проблемами житлово-комунальних тарифів", - вказав він.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів. 

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру

20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб - серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

13 травня в Печерському суді Києва обрали запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 9 липня суд продовжив домашній арешт Віктора Медведчука до 7 вересня. Відразу ж після початку засідання адвокати лідера ОПЗЖ заявили про відвід судді Сергію Вовку. Справа в тому, що Вовк вирішив розглядати питання продовження строків досудового розслідування без сторони захисту. Але в підсумку суд відхилив клопотання про відвід судді і прокурора. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik.

За останні чотири місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 55 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.