Медведчук пропонує запобігти війні між Україною і РФ, в яку може бути втягнута вся Європа, - Кузьмін

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

У геополітичному протистоянні Україну використовують як таран проти РФ, заявив нардеп

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук пропонує конфлікт на Донбасі вирішити мирним шляхом і запобігти війні між Україною і Росією, в яку може бути втягнута вся Європа. Із Медведчуком зараз розправляються ті, хто хоче організувати великомасштабну війну в Європі та втягнути у цю війну весь Європейський континент.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа - За життя") Ренат Кузьмін.

Парламентар наголосив, що основна тема, яка простежується у виступах народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, - це мир, політик виступає за мир в Україні. Ренат Кузьмін звернув увагу, що Віктор Медведчук говорить про те, що Україну і Росію зіштовхують.

"Коли в геополітичному протистоянні Росії і США, або Росії і Британії, або Росії та американо-британського союзу приймається рішення використовувати як таран, як провокаційний стимул Україну, то ми бачимо продовження цього конфлікту в тому, що війна між Україною і Росією стає реальністю. При цьому в цю війну може бути втягнута вся Європа, ось весь Європейський Союз може бути втягнутий у цю війну між Україною і Росією. Тому ж бачите, Британія вийшла з ЄС, вона не відповідає за зобов'язаннями ЄС сьогодні. США ніколи не були в ЄС. Від цієї війни програє і Україна, і Росія, і Європа загалом. Але в цій війні виграють ті, хто в ній участі не братиме, а її фінансуватиме. Про це говорить Медведчук. Він пропонує конфлікт на Донбасі вирішити мирним шляхом і запобігти війні між Україною і Росією, в яку може бути втягнута вся Європа", - наголосив парламентар.

Новини за темою: Кузьмін про боротьбу Зеленського з опозицією: Президент використовує терористичні злочинні методи та репресії

Ренат Кузьмін заявив, що чинна українська влада веде протилежну політику, аніж та, яку пропонує Віктор Медведчук.

"При цьому президент Зеленський веде прямо протилежну політику. Він провокує війну з Росією, він хоче цієї війни, і, врешті-решт, ця війна стає реальною. І якщо в цю війну буде втягнута вся Європа, то ми побачимо, цілком можливо, початок Третьої світової війни. Коли Медведчук говорить про те, що він повинен зупинити цю війну, і закликає всіх об'єднатися навколо антивоєнної програми, над ним вчиняють розправу. І, як ви розумієте, розправляється з Медведчуком не сам Зеленський, і навіть не прокуратура і СБУ. З ним розправляються ті, хто хоче організувати великомасштабну війну в Європі та втягнути у цю війну весь Європейський континент. І руками президента Зеленського знищують людину, яка пропонує абсолютно альтернативну точку зору і взагалі пропонує мир у Європі, а не війну, а отже, з Медведчуком розправляються як з людиною, яка пропонує мир, і розправляються ті, хто хоче війни", - акцентував Ренат Кузьмін.

Читайте також: "Віктор Медведчук - політик, якого ставитимуть у приклад майбутнім поколінням. А про Зеленського незабаром ніхто й не згадає".