Медведчук про чергову акцію націонал-радикалів біля свого будинку: Це організовує влада на чолі із Зеленським

PNK

Сьогоднішній акцію націонал-радикалів біля будинку голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука організувала нинішня влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським.

"Хто це організовує і хто цим керує? Безумовно це робить влада ... ось ці дії сьогодні триває, має продовження у вигляді того, що вони організовуються біля мого будинку і тим самим чиниться психологічний тиск, погрози фізичної розправи над членами моєї сім'ї і це вже втретє під моїм будинком", - сказав Медведчук в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

Він уточнив, що організовує це влада, яку очолює Зеленський.

"Тому організовує це влада, яку очолює пан Зеленський. Організовує це Служба безпеки, яка злочинно займається подібними речами, порушуючи конституційні права Мої і членів моєї сім'ї і порушуючи свої посадові обов'язки. Ось хто є організатором, хто стоїть за цими акціями", - упевнений Медведчук.

Раньше Медведчук повідомив, що за останні два роки скоєно понад 80 нападів на офіси партії "Опозиційна платформа – За життя" в регіонах України.

"За даними прес-служби партії, було більше 80 за ці два роки нападів на офіси по регіонах в першу чергу Південного Сходу, Західної України і природно напад націонал-радикалів з використанням фаєрів, незаконних дій, погромів щодо центрального офісу", - зазначив він.