Медведчук: Переважна більшість громадян вважають, що Зеленський повністю залежний від іноземних держав і міжнародних організацій

zagittya.com.ua

Більшість українців вважають, що президент України Володимир Зеленський повністю залежний від іноземних держав і міжнародних організацій. Таку думку в ефірі телеканалу "Росія 24" висловив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук, передає 112ua.tv.

"82% (українців, - ред.) вважають, що пан Зеленський у своїх рішеннях і вчинках залежний від іноземних держав і міжнародних організацій повністю або частково, а 85% впевнені, що команда у владі загалом залежна повністю або частково від іноземних держав і міжнародних організацій", - заявив Медведчук.

Він додав, що державу відрізняє рівень життя людей, рівень економіки, рівень реалізації соціальних програм.

"Давайте подивимося, що відбувається тут ( в Україні). Перше - рівень доходів і рівень економіки. Україна - єдина країна серед колишніх республік Радянського Союзу, яка не вийшла на рівень економіки і ВВП 1990 року. Єдина! Її економіка за підсумками 2020 року становить 64% від ВВП УРСР 1990 року. УРСР зразка кінця 80-х і 90-го року - це економіка, яка входила в десятки найкращих економік країн Європи, саме УРСР. І в питаннях космосу, літакобудування, приладобудування, розвитку машинобудування та багатьох інших галузей ми були в десятці найкращих в Європі. Ну то що? На сьогоднішній день 75-80% експортної продукції є сировиною, тобто сировинною характеристикою. Найголовніші продукції, які поставляються на експорт, – це зерно, зернові та соняшникова олія. Ми перетворилися на сировинну економіку з аграрним ухилом, і аграрне виробництво кожної останній рік падає.

Раніше Медведчук заявив, що влада повинна подбати про людей і допомогти в питаннях медицини, освіти, соціальних виплат. Тільки тоді Україна зможе стати успішною країною. 

"Мова йде і про Конституцію, мова йде і про законодавство, коли права і свободи людей зведені до нуля їх реалізації. Коли йдуть політичні репресії, коли йдуть політично мотивовані дії, спрямовані на узурпацію влади в країні, коли введена позасудова розправа з громадянами, незалежними ЗМІ, закриваються канали, йде боротьба з інакодумством. Якщо ми не захистимо, якщо ми не відновимо ці права, якщо ми не відновимо економіку побудовою різновекторної економіки з урахуванням моста між Європою і Росією, відновлення економіки та економічних відносин з Росією, з іншими країнами, в першу чергу з країнами Тихоокеанського, Азіатського регіону, де наша продукція є найбільш конкурентоспроможною, де ця конкурентоспроможність допоможе відновити нашу економіку, бо це основа всього. Якщо ми не зробимо справедливою соціальну сферу, якщо ми не допоможемо нашим людям у питаннях медицини, освіти, соціальних виплат, то країна Україна як країна щаслива для своїх людей, як країна успішна, існувати не може", - сказав він.

Медведчук вважає, що "це головне і стратегічне, що треба зробити в майбутньому, аналізуючи те, що сталося, аналізуючи те, що має місце сьогодні".

Нагадаємо, 23 серпня на сайті "Опозиційної платформи - За життя" вийшла стаття "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?" авторства голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що українська державність в небезпеці, і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто керує країною.

"Досконала, демократична, вільна і щаслива Україна існує тільки в головах окремих громадян. На ділі все не так. Українська державність в небезпеці, і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто країною керує", - зазначив політик.