Медведчук: Переслідування владою опозиції сталося через те, що ОПЗЖ вийшла на перше місце за соціологічними дослідженнями та домовилася про виробництво вакцини "Супутник V" в Україні

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Переслідування владою опозиції пов’язане з тим, партія "Опозиційна платформа - За життя" виходить на перше місце за результатами соціологічних досліджень, та з домовленістю щодо виробництва вакцини "Супутник V" в Україні. Про це під час судового засідання заявив народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук. Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

"Ситуація загострилася наприкінці  2020 – на початку 2021 року. Що призвело до такого загострення? Перше – це те, що партія "Опозиційна платформа – За життя", починаючи з жовтня 2020-го і по березень 2021-го, згідно з результатами усіх досліджень усіх соціологічних центрів України, що достовірно підтверджується документально, займала перше місце серед усіх політичних партій України, стала беззастережним лідером та обійшла партію влади. Це було пов’язано з тим, що керівництво партії за дорученням вищих партійних рівнів провело переговори і домовилося з представниками РФ про поставку вакцини для боротьби з коронавірусом у найтяжчий час епідемії захворювання в Україні. Коли влада не відреагувала на цю пропозицію,  запропоновано, а до цього відпрацьовано і вивчено питання щодо можливості виробництва цієї вакцини в Україні. Це теж було зроблено зусиллями політичної партії, і було досягнуто домовленості про те, що таке виробництво, якби його запустили та здійснювали, могло вже у квітні-травні 2021 поточного року випускати достатню кількість вакцин для боротьби з коронавірусом та забезпечення захисту здоров’я наших громадян.

Крім того, були звільнені від санкцій декілька підприємств, які експортували свою продукцію на ринок збуту РФ. До цього досягнуто домовленості щодо знижки ціни на газ. І все це зробила не партія при владі. Цим всім займалася, і успішно, політична партія, яка перебуває в опозиції", - зазначив Медведчук.

Німецьке видання Аnti-Spiegel повідомляло, що президент України Володимир Зеленський розпочав переслідування лідера української опозиції Віктора Медведчука в той момент, коли партія "Опозиційна платформа - За життя", згідно з соціологічними дослідженнями, лідирувала серед усіх політисил країни.

А народний депутат України V-VII скликань Олена Бондаренко зазначила, що голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук - перший кандидат на позачергові президентські вибори.