Медведчук: Для продовження домашнього арешту немає жодних законних підстав, як і для продовження кримінальної справи

112.UA

Для продовження домашнього арешту, як і для продовження кримінальної справи стосовно голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука немає жодних законних підстав. Про це лідер опозиції Віктор Медведчук заявив журналістам перед початком судового засідання.

Він висловив сподівання, що сьогодні суд ухвалить справедливе рішення.

"Є очікування справедливого рішення суду, яке, на мій погляд, як і на погляд моїх адвокатів, полягає в тому, що запобіжний захід у вигляді домашнього арешту не має бути продовжений, оскільки для цього немає жодних законних підстав. Як і немає жодних законних підстав для притягнення мене до кримінальної відповідальності відповідно до тих матеріалів, які були представлені, як матеріалів підозри, тих матеріалів, з якими ми зараз ознайомилися, і подання, яке подали зараз органи слідства, затвердив прокурор та розглядає сьогодні суд щодо продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту", - підкреслив Медведчук.

Нагадаємо, 21 травня Київський апеляційний суд залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом до 9 липня.

Раніше адвокати Віктора Медведчука Кирпичов К. Х. і Чередниченко Л. В. заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови Ірини Венедіктової щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука - незаконні. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається, - політична розправа за його принципову позицію.