Медведчук: Державне управління в Україні повністю розвалено

112ua.tv

Державне управління в Україні повністю розвалено, оскільки у представників нинішньої влади повністю відсутні професійні навички, і в найближчі роки не з'являться

Державне управління в Україні повністю розвалено, оскільки у представників нинішньої влади повністю відсутні професійні навички, і в найближчі роки не з'являться. Про це в інтерв'ю телеканалу "Росія 24" заявив голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

За словами опозиційного політика, непрофесіоналізмом влади щосили користуються окремі люди. Як приклад він навів ситуацію з українським літаком в Афганістані, екіпаж якого, замість евакуації своїх співгромадян, вирішив підзаробити, забравши з країни тих, хто міг заплатити великі кошти. 

"На тлі всього того безладу, який відбувається в державному управлінні, це тільки елемент, який якимось чином є якоюсь сотою часткою того, що відбувається в управлінні в країні, тому що Державне управління в Україні повністю розвалено. Повністю розвалено. Воно розвалено в першу чергу тому, що повністю відсутній професіоналізм тих, хто у владі, а у них його ніколи не було і навряд чи в найближчі роки буде. А по-друге, відсутність хоч якоїсь політики поведінки. Адже це спостерігається не тільки в цьому. Але це кричущий випадок, з якого, з одного боку, люди сміються, з іншого боку, я вважаю, на рівні державних чиновників треба плакати. Йде серйозна операція, коли кожна країна намагається знайти можливість врятувати своїх громадян від смерті, від інших негативних наслідків, які можуть мати місце в Афганістані, а наш літак пролітає і виконує комерційний рейс. Причому, ви ж розумієте, що це комерційний рейс не тієї компанії, яка його послала, тому що це взагалі військово-транспортний літак, а це екіпаж просто вирішив заробити. Ну і що. Якщо безлад в Україні, то чому б не використати його в своїх інтересах. Ось і все", - підкреслив Медведчук.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю "Першому Незалежному" голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що тільки українці можуть побудувати успішну Україну, нам її не побудує ні США ні Європа, ні Росія. 

"Ми повинні продовжувати цю боротьбу, тому що тільки ми можемо побудувати нову, успішну країну. Нам цю країну не побудує ніхто - ні США, ні Європа, ні Росія. Тільки громадяни України, усвідомивши, що все залежить від них, можуть зробити перелом у тому, що ми відчуваємо сьогодні. При колишньому режимі - бідну країну, а при режимі сьогоднішньому – злиденну країну. Виправити цю ситуацію можна лише об'єднавшись, зрозумівши, що у нас спільне і чи дійсно ми хочемо жити в успішній країні, яка буде жити і працювати в інтересах всіх громадян нашої країни, всіх громадян України", - вважає Медведчук.