Маслов про статтю Медведчука: Українцям потрібно перестати дивитися на "обгортку" і почати вибирати професіоналів

Фото з відкритих джерел

Тимур Маслов вважає, що Зеленський продовжує політику Порошенка

Українці почали обирати до влади не професіоналів, а медійних особистостей. Їм потрібно змінити тактику і перестати дивитися на "обгортку". Про це, коментуючи статтю голови партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука, заявив представник Молодіжного Крила ОПЗЖ Тимур Маслов. Передає "Перший Незалежний".

"Зеленський будує оплот анти-Росії. Якщо ми візьмемо його обіцянки до президентства і те, що відбувається сьогодні, ми бачимо дзеркальну сторону Зеленського. Він продовжує політику Порошенка, хоча ми голосували проти цього. Виникає питання: коли наш народ перестане вірити в цю красиву "обгортку" і почне вибирати дійсно професіоналів, а не якихось медійних людей", - сказав Тимур Маслов. 

Він додав, що досі у президентської партії немає чітко прописаної програми, тому невідомо, який же насправді курс тримає держава. 

"Якщо ми будемо брати "Слугу народу", то ми не знаємо, який курс тримає наша держава, тому що вони роблять все хаотично, у них немає чітко прописаної програми. Досі, 2,5 роки або 3 вже навіть пройшло, немає цього, все відбувається якось спонтанно. Умовно, ми беремо гроші у МВФ, сказали "треба прийняти це", ми швиденько прийняли це. Ми живемо в такій історії", - додав Тимур Маслов. 

"Для того щоб припинити ворожнечу між людьми, потрібно перестати нав'язувати частину однієї культури на іншу культуру. Люди на сході, якщо вони хочуть, щоб у них були такі герої, така історія - нехай самі вирішують собі, що у них повинно бути. Не можна нав'язувати одне на інше. Наведіть хоча б один приклад, коли люди зі сходу країни намагалися щось нав'язати західній частині. Ви не знайдете, не було жодної ситуації такої. Але зараз з однієї частини намагаються нав'язати другій, і Зеленський це схвалює, хоча на параді розповідав, що всі повинні бути разом, російськомовні й україномовні повинні бути разом, а відбувається все навпаки", - зазначив Тимур Маслов. 

Нагадаємо, нещодавно президент РФ Володимир Путін опублікував свою статтю "Про історичну єдність росіян і українців", яка запустила глибинні процеси в українському суспільстві і політичному середовищі.

Голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук відреагував на публікацію російського президента і опублікував свою статтю - "Про майбутнє українського і російського народів".