Марчевський закликав президента перестати ганьбити українців

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський закликав Володимира Зеленського не ганьбити українців сумнівними рішеннями щодо зовнішньої політики України. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. 

"Володимире Олександровичу, досить нас ганьбити. 

Шлях, який обрав Зеленський, - не є вибором українців. Це вибір господарів актора, який грає роль президента. Ми, українці, не хочемо лаятися з братнім білоруським народом. Ми не хочемо лізти у внутрішні справи Білорусі. Нехай розберуться самі в своїй країні. 

Укотре українська влада стріляє собі в ногу. Точніше - нам, українському народові. 

Після припинення авіасполучення між Україною та Білоруссю українці більше не зможуть літати до Москви через Мінськ. 

На вибір - трансфер у Туреччині, Вірменії або Європі. Але ціна за квиток стартує від 7 тисяч грн в один бік. Нагадаю, в Росії зараз працюють сотні тисяч українців. 

На Білорусі так само зав'язана і паливна галузь України. Нагадаю, паливо вже подорожчало з останніми рішеннями влади. На скільки підніметься ціна після нового конфлікту з Білоруссю - залишається тільки здогадуватися. А з цінами на паливо зростуть ціни на логістику, а відповідно і на продукти. 

І головне: братський білоруський народ у важку хвилину подав нам руку. Саме Мінськ надав майданчик для переговорів, щоб уникнути крові. 

Саме в Мінську були підписані угоди, визнані всім світом як безальтернативні. 

І замість того, щоб сказати "Спасибі!", Зеленський в черговий раз намагається розірвати відносини братніх слов'янських народів, за вказівкою із Заходу. 

Мені соромно за цього президента. Соромно за державну політику, яку він намагається побудувати. Соромно", - пише Марчевський.