Марчевський: Визнання незаконним рішення ЦВК про скасування виборів на Донбасі - прецедент для притягнення Зеленського до відповідальності

Артем Марчевський Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

Визнання судом незаконною постанови Центральної виборчої комісії про скасування проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в окремих підконтрольних населених пунктах Луганської та Донецької областей - прецедент, за яким послідує притягнення до відповідальності Володимира Зеленського та функціонерів Офісу президента. Про це заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський на своїй сторінці в Facebook.

Політик також припустив, що влада чинитиме тиск на суд, який визнав рішення незаконним.

"Очікуємо відставок у Шостому апеляційному суді, який посмів визнати незаконним рішення ЦВК заборонити Донбасу голосувати на місцевих виборах за своє майбутнє.

Постанову Центральної виборчої комісії №161 від 8 серпня 2020 року, якою позбавили права голосу близько 500 тисяч виборців, визнано незаконною та скасовано судом.

Так буває, коли влада чинить "свавілля".

Такі ж рішення будуть винесені і за іншими розпорядженнями з Офісу президента, де Зеленському "порадили" переступити Закон і пообіцяли, що йому за це нічого не буде.

Буде!

Процес запущений.

І перше рішення суду проти спроби встановити в Україні диктатуру - прецедент. Всі причетні будуть покарані", - написав Марчевський.