Марчевський: Влада сподівалася, що Віктор Медведчук втече з країни, і загнала себе у глухий кут

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Усі звинувачення щодо Віктора Медведчука сфабриковані заради того, щоб змусити політика залишити країну, але, всупереч очікуванням влади, Медведчук не залишить Україну, що, по суті, є глухим кутом для уряду Зеленського. Про це заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"У пана Зеленського є особиста неприязнь до всіх, хто його критикує, і впевненість у тому, що критикують його марно і не за справи. При цьому критику щодо рівня життя простих громадян, про який постійно говорили закриті телеканали і особисто Віктор Володимирович Медведчук, не назвеш безпідставною.

Те, що відбувається зараз, — це політичні репресії, боротьба з неугодними політиками і спектакль, спрямований на те, щоб опонент капітулював. Влада, безумовно, розраховувала на те, що Віктор Медведчук залишить країну. Незважаючи на те що Медведчук має таку можливість, він не став цього робити. Всі звинувачення є сфабрикованими та голослівними. Маємо безглуздо зшиту справу, як і у випадку з Юрієм Дудкіним.

Ситуація з Венедіктовою, яка, незважаючи на заявлене нею вчора бажання терміново вручити Медведчуку підозру, була зайнята телефонним дзвінком, коли Віктор Медведчук сам прийшов до неї, є дуже показовою — найімовірніше, Венедіктова отримувала інструкції від Офісу президента про те, як діяти далі. Очевидно, що вони самі не очікували того, що Віктор Медведчук приїде до них. Вся ця ситуація закінчиться плачевно для всіх фігурантів, які фабрикують брехливі підозри. Мати такий внутрішній стрижень, як у Віктора Володимировича Медведчука, дорогого коштує", - сказав Марчевський.