Марчевський: У справі Медведчука дуже багато юридичних нестиковок

Молодіжне крило ОПЗЖ

2 вересня, о 10:00, Печерський районний суд Києва почав обирати запобіжний захід лідеру опозиції Віктору Медведчуку. Сторона обвинувачення завідомо затягує процес, тому цілеспрямовано передала 67 томів справи за кілька днів до суду. Про це заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

"У справі є 67 томів. Кожен том - це 250 сторінок, практично 17 тисяч сторінок юридичного тексту, не художньої літератури. Ці матеріали були передані 30-го числа. Минуло три дні. Як ви вважаєте, чи достатньо три дні для ознайомлення п'яти адвокатів з цими матеріалами? Я думаю, що один день пішов тільки на те, щоб розмножити копії, роздати їх на п'ять осіб захисту.

Очевидно, що часу на ознайомлення з матеріалами справи недостатньо. Ось чому зараз взяли годинну перерву. Щойно виникло якесь клопотання прокурора, з якоюсь незрозумілою датою, якого не бачили адвокати. Тому вони попросили годину на ознайомлення хоча б з матеріалами цього клопотання, щоб розуміти, що відбувається, що прокурор вимагає. Там є великі юридичні нестикування. Це ще раз доводить, що справа абсолютно політично мотивована, ніякого реального звинувачення там немає. Там є купа води, написана юридичним текстом, яку необхідно вивчити, для того щоб грамотно відповідати на звинувачення і аргументувати свою позицію в суді", — заявив Марчевський.