Марчевський: Справа Медведчука навмисно затягується владою

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Судовий процес навколо лідера опозиції Віктора Медведчука показав, що справа навмисно затягується чинною владою, оскільки команда президента боїться своїх прямих конкурентів. Затягування процесу апеляції домашнього арешту є підтвердженням того, що команда президента тисне на суд, змушуючи колегію продовжити процес будь-якими способами. Про це заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський. 

"Матеріали справи привезли за 20 хвилин до засідання суду, і колегія суддів, що складається з трьох осіб, не встигла з ними ознайомитися. Навіть якби вони поділили документи між собою. Це свідоме затягування цього процесу. Засідання перенесли на 30 число. Сподіваюся, що 30 числа буде єдине і справедливе рішення - це скасування запобіжного заходу. У цієї політично вмотивованої справи немає жодної перспективи. Коли йде переслідування опозиції, ніяких перспектив бути не може. Навіть якщо, на думку влади, вони і є – то вони короткострокові, тому що рано чи пізно доведеться відповідати за все, що було зроблено. Ми з вами спостерігали абсолютну неготовність прокурорів на першому засіданні.

Тоді навіть суддя, якщо можна так висловитися, їх підколював і питав, чи існує така аргументація, як "чесне слово прокурора". Адже не було і немає ніякої доказової бази. Ми спостерігали абсолютне правове свавілля, правовий нігілізм під час другого судового засідання, де продовжили запобіжний захід. Прокурори, через незнання або через недосвідченість, просили продовжити запобіжний захід на три дні, а суддя взяв і продовжив його на два місяці. Це взагалі нонсенс, такого просто не може бути. Тобто суддя перевиконав прохання прокурорів.

За великим рахунком у світовій практиці такого не існує. Те, що просять прокурори, – це максимум з того, що може бути. А зараз ми з вами бачимо затягування. Тиск відбувається, тому що уряд боїться втратити свою владу. Подивіться, що відбувається у нас в країні, як поліпшується, в лапках, рівень життя нашого населення, і це ж все відображається на показниках рейтингу, як влади в цілому, так і президента особисто. Коли рейтинг влади падає - рейтинг опозиції зростає, тому вони бояться реального конкурента, а реальний конкурент для них сьогодні один – це опозиція в особі Віктора Володимировича Медведчука. Медведчук, за великим рахунком, досить довгий час, два роки, виконував обов'язки президента. Він домовився про вакцину, коли у нас її ще не було. Він домовився не те що про постачання, а про виробництво на території країни, це могла бути українська вакцина за технологією вакцини "Супутник V". Чи це не функція президента?

Безумовно, президент повинен був це зробити. Він домовлявся про знижку на газ. Те, що теж повинен робити президент. Він створив "Парламентський вимір нормандського формату". Він робить всі кроки, які повинен робити справжній лідер нації. Як це може подобатися нашому президенту? Звичайно, йому це не подобається, коли його функції виконує опозиційний політик", - заявив Марчевський.