Марчевський: Переважна більшість українців не підтримує курс чинної влади

Молодіжне крило ОПЗЖ

Судовий процес щодо Віктора Медведчука показав світовій громадськості, що українська правоохоронна і судова системи працюють тільки за дзвінком з Банкової

Судовий процес щодо лідера опозиції Віктора Медведчука показав світовій громадськості, що українська правоохоронна і судова системи працюють тільки за дзвінком з Банкової. Ця політична справа безпосередньо пов'язана з тим, що Медведчук, як і більшість українців, не підтримує курс нинішнього уряду. Про це заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

"Наша правоохоронна система працює тільки на папері. Вона працює тільки в одну сторону, де друзям все, іншим закон. Точно також працює судова система. Ми ж все це спостерігали на кожному судовому засіданні. Коли прокурор десь у проміжку між цитатами симпатизуючого нациста митрополита Шептицького говорить про те, що ось Віктор Володимирович не згоден з чинним курсом нинішньої влади. Так вибачте, давайте ми відкриємо соціологічне дослідження, будь-яке, всі вони говорять про те, що переважна більшість наших громадян не згодні з нинішнім курсом влади.

Виходить, що необхідно репресувати більше половини країни. Донбас вони вже репресували, там вони скасували і заборонили вибори проводити. Тепер давайте це зробимо, якщо мені не зраджує пам'ять, на 64% території. Залишимо 36%, які поділяють курс чинної влади, і там будемо проводити вибори. Там у нас будуть прекрасні рейтинги у партії "Слуга народу", може бути і у партії Порошенка.

З приводу плану і бездіяльності правоохоронних органів. На превеликий жаль, наша правоохоронна система не суб'єктна. Це об'єкт ігор Офісу президента, який знаходиться на вулиці Банковій, як там кажуть, так і роблять. Те ж саме стосується і судової системи. Ми ж з вами все спостерігали і продовжуємо, на жаль, спостерігати прецеденти телефонного права. Коли по дзвінку вирішуються необхідні рішення, я сам особисто бачив на суді по Віктору Володимировичу, коли суддя вийшов на півхвилини і повернувся з надрукованим рішенням. Це фізично неможливо. Вони взагалі нічого не бояться, вони мають людей взагалі за ідіотів. Там знаходилося 25 народних депутатів, ну хоча б піди ти на двадцять хвилин, закрийся в цьому кабінеті, зроби вигляд, що ти попрацював. Це тимчасові працівники, вони прийшли на один термін. Суддя Вовк розуміє, що влада, дай бог, скоро зміниться і йому потрібно буде кудись бігти", - заявив Марчевський.