Марчевський: Державна стратегія - змусити виїхати з країни якнайбільше молоді

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Українська влада намагається видворити молоде покоління з країни, змушуючи українців залишати батьківщину в пошуках навчання або роботи. Про це у своєму привітанні у Facebook написав керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

"Молодь-двигун розвитку нашого суспільства. У всі часи молодь являла собою особливу цінність для держави, адже саме ці молоді люди визначають вектори розвитку, шлях по якому рухатиметься нація. Саме тому, у всіх розвинених країнах є маса пропозицій від держави для молодої людини. Є можливості розвиватися, вчитися, брати активну участь у розвитку суспільства. В Україні, на жаль, влада давно вже не намагається спрямовувати енергію молоді в правильне русло.

Державна стратегія-змусити виїхати з країни якомога більшу кількість людей. Вчитися, збирати полуницю, працювати-закордоном. З 2014 року, після державного перевороту, нашу молодь намагаються зомбувати. У школах та інститутах, з каструлями на голові, їм розповідають про те, як раніше було погано і як зараз жити стало добре. Пропаганда ненависті, агресія, спроби розділити людей за мовою, національністю та походженням – все це переживає кожна молода людина з 2014 року. Однак, читаючи коментарі в соцмережах, спілкуючись з нашою молоддю - Я розумію, що не все втрачено. У спробах переписати історію-постмайданна влада виховала покоління людей які вміють мислити критично. Людей, які можуть задати незручні питання як їм, так і самим собі. У цей день хотілося б побажати, щоб критичне мислення ніколи не покидало українську молодь. Щоб ми продовжували мислити критично, пам'ятали свою історію і пишалися їй, щоб не було необхідності залишати свою країну і щоб ми всі жили в світі. З Днем Молоді!",- пише Марчевський.