Марченко про обшуки СБУ у її матері: Беззаконня, яке обрушилося на нашу сім'ю

Марченко назвала обыски "беззаконием" Facebook

Дружина голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко підтвердила, що у її матері проводить обшуки Служба безпеки України.

Про це вона написала у Facebook.

"З впевненістю у своїй правоті та торжестві справедливості ми даємо оцінку тому беззаконню, яке обрушилося на нашу сім'ю, тому що впевнені: всяка неправда буде зруйнована, нічого немає таємного, що не стало б явним, І Бог обов'язково осоромить брехунів. Моя матір - дуже сильна людина, ми і це пройдемо, переживемо, тому що час "шарікових" неодмінно закінчиться", - прокоментувала обшуки дружина нардепа.

Нагадаємо, 11 травня Медведчуку і ще одному нардепу від ОПЗЖ Тарасу Козаку висунули підозру у державній зраді та замаху на розкрадання національних ресурсів в анексованому Криму. 13 травня Медведчуку призначили запобіжний захід у вигляді цілодобового утримання під домашнім арештом до 9 липня. Після цього голова політради партії анонсував нові суди.

Вранці в четвер, 24 червня, СБУ почало обшуки у тещі Медведчука, а також в партійному офісі ОПЗЖ і кабінетах його соратників. Також сьогодні правоохоронці намагалися без рішення суду провести обшук у приймальні народного депутата.