Мангуш: Відставка Степанова – чергова спроба влади повісити всіх собак на одного міністра

Олександр Мангуш Фото з відкритих джерел

Плинність кадрів у міністерстві за нинішнього уряду пояснюється безпрецедентною кількістю провалів політики Офісу президента, які уряд Зеленського камуфлює таким чином, звільняючи одного за одним профільних міністрів. Про це заявив представник молодіжного крила ОПЗЖ Олександр Мангуш в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Чому міністри у нас у принципі не затримуються. Тому що всі провалені кейси уряду вішають на одного міністра і потім його відправляють у відставку. На "попередників" вішають усіх собак - цей принцип нинішня влада адаптувала під свої потреби.

Ви пам'ятаєте, щоб хоч за якоїсь влади міністри так недовго затримувалися на своїх посадах? Такого ніколи не було, бо були профільні освічені люди, які працювали системно. Тепер же Офіс президента усі свої провали вішає на міністерство, на опозицію, на депутатів тощо.

Давид Арахамія в Одесі розповів журналістам, що Степанов добровільно не хоче йти у відставку. А не хоче він йти саме тому, що розуміє — як тільки він піде, у нього не буде медіа-ресурсу, через який він може виправдатися. Він стане нікому не цікавий, бо нічого видатного на своїй посаді не зробив. І ось тоді вже всі промахи в медицині можна буде повісити на нього. Люди на вулиці не знають прізвища міністрів, тож, природно, ніхто не стежитиме за долею Степанова, який на своїй посаді нічого видатного не зробив і нікому не цікавий", - заявив Олександр Мангуш.