Литва передала Євросоюзу перелік білоруських компаній і фізичних осіб для введення санкцій через мігрантів

Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, Литва розпочала зведення загородження на кордоні з Білоруссю, аби стримати потік нелегальних мігрантів

Глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що країна представила зовнішньополітичному відомству Євросоюзу список білоруських компаній і фізичних осіб для запровадження санкцій через сприяння нелегальній міграції. Про це повідомляє видання Delfi.

Міністр зазначив, що восени передбачається почати дискусію про санкції для тих, хто відповідальний за нелегальну міграцію з Білорусі.

"Ми повинні направити абсолютно чіткий сигнал не тільки Білорусі, але і кожному диктатору, який вирішить використовувати такий інструмент проти Євросоюзу або якої-небудь з його держав, - у нього це не тільки не вийде, але він отримає відповідь ", - сказав Ландсбергіс.

Сьогодні він разом з міністром внутрішніх справ Агне Білотайте зустрівся з колегами з Австрії, разом вони побували на кордоні.

"Ми домовилися, що разом будемо створювати нову європейську міграційну політику, яка допоможе як Литві, так і іншим країнам, які в майбутньому, без сумніву, зіткнуться зі схожими кризами", - додав він.

Нагадаємо, Литва розпочала зведення загородження на кордоні з Білоруссю, аби стримати потік нелегальних мігрантів. Влада країни визнала це проектом особливої державної ваги

Також повідомлялося, що Україна відправила Литві більше 38 тонн гуманітарного вантажу. Допомога сприятиме посиленню охорони кордонів країни від нелегальних мігрантів.