Львівський апеляційний суд залишив під вартою лідера "антивакцинаторів" Остапа Стахіва

Фото з відкритих джерел

Відповідне рішення обговоренню не підлягає

Львівський апеляційний суд не задовольнив скаргу захисника одного з лідерів противників вакцинації Остапа Стахіва та залишив у силі попередню ухвалу про взяття Стахіва під варту. Відповідне рішення оголосили у середу, 24 листопада, під час засідання суду, інформує "УНН".

Суд не задовольнив скаргу захисника антивакцинатора Стахіва, залишивши в силі рішення щодо тримання Стахіва під вартою на 60 днів. Відповідне рішення обговоренню не підлягає.

Новини за темою: "Насмішка над медиками": Ляшко прокоментував мітинг антивакцинаторів у Києві

Раніше повідомлялося, що СБУ заблокувала діяльність мережі, яка намагалася дестабілізувати ситуацію в країні за допомогою "антивакцинаторських" гасел. Учасники антиукраїнської мережі закликали до насильницької зміни конституційного ладу. 

Як відомо, 35-річний Остап Стахів на початку пандемії у своїх соціальних мережах заявляв, що коронавірусу не існує. До того ж він розповсюджував різні фейки про вакцинацію та теорії всесвітньої змови. Його сторінки блокували YouTube та Facebook. 

Нагадаємо, нещодавно суд у Львові арештував відомого "антивакцинатора" Остапа Стахіва, якого звинувачують у поваленні конституційного ладу в Україні.