Лукашенко про курс України в НАТО: Для Білорусі відкривається новий фронт

РИА Новости

За його словами, на території України нібито створюються навчально-тренувальні табори, де "цілеспрямовано навчають роботі по Білорусі"

Олександр Лукашенко розкритикував намір України вступити в НАТО. На його думку, таким чином для Білорусі нібито відкривається новий фронт. Про це повідомляє БЕЛТА.

Лукашенко, зокрема, заявив, що Польща нібито "розгортає цілі корпуси" біля кордонів Білорусі.

"Ясно, що це ж не проти Німеччини розгортаються ці війська. Притому іноземних держав, насамперед США. Ми бачимо, як піщем лізе Литва в кожну щілину, щоб показати свою відданість НАТО і США. Але найсумніше - це Україна. У нас відкривається новий, по-старому кажучи, фронт. Ми бачимо, що вони коять", - заявив він.

За словами Лукашенка, на території України нібито створюються навчально-тренувальні табори, де "цілеспрямовано навчають роботі по Білорусі".

Новини за темою: Євросоюз звинуватив режим Лукашенка у "гібридних атаках"

Раніше повідомлялося, що Олександр Лукашенко збирається придбати у Росії озброєння на загальну суму понад 1 млрд доларів. Білоруська армія хоче розмістити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси C-400. За словами Лукашенка, він це обговорював із Путіним.