Ліберман: Тільки Медведчук зможе зупинити конфлікт на Донбасі і принести в Україну довгоочікуваний мир

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук - єдиний політик в Україні, який зможе зупинити конфлікт на Донбасі і принести мир в країну. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив адвокат Іван Ліберман.

"Що зробити для того, щоб закінчилася ця війна, цей конфлікт на Донбасі? Я вважаю, особисто я вважаю - і мене в цьому не можна станом на сьогодні переконати в зворотному, - немає іншої фахової людини, як Віктор Медведчук, який справді міг би, міг би не тільки зменшити, а і взагалі закінчити цей конфлікт і принести в Україну довгоочікуваний мир", - підкреслив адвокат.

Нагадаємо, сьогодні в Україні святкується велика дата - День Перемоги. Представники "Опозиційної платформи - За життя" у більшості міст нашої країни проведуть святкові заходи. Зокрема, буде організовано автопробіг, а також покладання квітів до пам'ятників полеглим солдатам. 

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій з нагоди 76-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відслужив молебень у Парку Слави в Києві біля Вічного вогню.