Ліберман про справу Лесика: Це, безумовно, політичне замовлення

Андрій Лесик Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Адвокат, доктор права Іван Ліберман назвав політичним замовленням кримінальну справи щодо народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Андрія Лесика. Свою думку він висловив в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Юридично. Перше, що стосується самої справи. Так як я не знаю матеріалів справи, однак я розумію, що це безумовно політичне, найімовірніше, замовлення, і це вказує, чому саме зараз це так активізувалося, саме сьогодні. Тому я вважаю, що, так намагаються залякувати українську націю. Через засоби масової інформації. Про те що всі інакомислячі можуть зазнати переслідувань потенційно. У такому випадку у людей спрацьовує інстинкт страху", - заявив Ліберман.

Також він додав: "Друге, скажу як людина і як єврей. У мудрій єврейській книзі, яка називається "Піркей авот", перекладається як "Повчання батьків", у п'ятому розділі йдеться: "Якщо судова тяганина, а цю справу п'ять років розслідують, якщо судова тяганина або якщо суди приймають несправедливе рішення, Всевишній карає цю країну мечем війни. Я не виключаю, що війна на Донбасі якраз і почалася через те, що в Україні судова система виносила несправедливі рішення або затягувала з винесенням справедливих рішень".

"Останнє. Наскільки це ще може затягнутися і чим може закінчитися. Чим закінчиться, як професіонал я маю сказати лише тоді, коли мені будуть доступні матеріали справи, я зможу зробити відповідний правовий прогноз. Однак я точно знаю, що в Україні має бути справедливе правосуддя", - резюмував Ліберман.

Нагадаємо, сьогодні в Харкові відбувається суд над керівником міської організації партії "Опозиційна платформа - За життя", керівником фракції партії в міськраді Харкова Андрієм Лесиком.